15

15 lat doświadczenia
w organizacji jarmarków

kompleksowość
profesjonalizm
otwartość

lat doświadczenia w organizacji jarmarków

Kompleksowość | profesjonalizm | otwartość

Po ponad 15 latach w pracy w branży eventowej, zwłaszcza w organizacji masowych imprez plenerowych, znaleźliśmy się w niewielkim gronie jednych z najbardziej doświadczonych kreatorów takich imprez w Polsce. Powstaliśmy z zamiłowania do tworzenia miejskich wydarzeń plenerowych oraz z pasji do kreowania nietuzinkowych imprez o niepowtarzalnym klimacie. Nasze wydarzenia to doskonały sposób na promocję walorów turystycznych regionów i miast i przyciągnięcie do nich nowych grup turystów. Zorganizowane przez nas jarmarki cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem, ponieważ w 100% wykorzystujemy potencjał danego regionu i sprawnie odpowiadamy na potrzeby zarówno gminy, jak i jej mieszkańców.

Naszą misją jest kreowanie wizerunku miasta jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, w którym tradycyjnie odbywają się unikatowe imprezy kulturalno-handlowe. A mając doświadczenie w organizacji największych takich wydarzeń w Polsce, jak np. Jarmark św. Dominika czy Jarmark Bożonarodzeniowy, doskonale wiemy, jaki to robić!

Nad naszymi projektami pracuje zespół doświadczonych profesjonalistów a do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie – przygotowujemy ją zgodnie z zamysłem Klienta, dodając od siebie zdobytą wiedzę branżową, kreatywność i logistykę. Naszym ostatecznym celem jest przede wszystkim satysfakcja gospodarza miasta i zadowolenie jego mieszkańców.

Poznajmy się