Jarmark Spichrzowy

Jedyne takie wydarzenie w otoczeniu unikatowych gotyckich spichlerzy, podczas którego grudziądzka starówka oraz Błonia Nadwiślańskie stają się tętniącym życiem centrum kulturalno-handlowym Grudziądza.

O atrakcyjności Jarmarku stanowi rozbudowana oferta spędzenia wolnego czasu, gwarantująca zabawę i  zapewniająca szeroką gamę wrażeń: edukacyjnych, kulturalnych, emocjonalnych, interakcji społecznych, a także tych związanych  z zakupami.

Przypalanka Festiwal Nalewek i Produktów Tradycyjnych

Jarmark promujący dziedzictwo kulinarne Grudziądza i Pomorza, organizowany w oparciu o dziewiętnastowieczne tradycje Fabryki Wódek i Likierów A. Ruchniewicza.

Impreza dynamiczna, przyjazna, radosna, pełna emocji, o unikatowym, wyrazistym charakterze. Nowoczesna, ale też osadzona w historii miasta i grudziądzkiej tradycji.

Jarmark Św. Mikołaja w Grudziądzu

Grudziądzki Rynek wraz z przepięknie iluminowaną uliczką Spichrzową stają się magicznym miejscem, tętniącym świąteczną atmosferą. Starówka wypełnia się kramami z rękodziełem, ozdobami świątecznymi oraz regionalnymi przysmakami. Na stoiskach handlowych swoje wyroby prezentują lokalni przedsiębiorcy, grupy działania, organizacje pozarządowe oraz osoby indywidualne.

Tradycyjnie jarmarkowi towarzyszą: koncerty lokalnych artystów, zespołów muzycznych i chórów, świąteczny happening pt. „Jasełka na wysokości” oraz bezpłatna karuzela.

Jarmark Świąteczny w Gdyni

Wydarzenie organizowane na Placu Grunwaldzkim pomiędzy Gdyńskim Centrum Filmowym i Teatrem Muzycznym a takie sąsiedztwo zobowiązuje! Stąd jarmarkowi towarzyszyć musi jedna z piękniejszych opraw świątecznych. Moc rozświetlonych ciepłych światełek tworzy atmosferę a plac w magiczny sposób zamienia się w klimatyczne świąteczzne miasteczko.

Jarmark to jedna z najważniejszych przedświątecznych atrakcji w Gdyni. To miejsce przyjazne mieszkańcom, dzieciom i przyciągające turystów.

Jarmark Morski

Impreza towarzysząca obchodom Święta Morza w Gdyni.

Wspaniała nadmorska lokalizacja, kolorowe estetyczne stoiska, swobodna przyjazna atmosfera, niosąca w wyczekiwany czas wakacji, lata, chill’u i najlepszych letnich wibracji.

Stylove Jarmarki w miastach

Jarmark Spichrzowy

w Grudziądzu

Przypalanka

Festiwal Regionalnych Likierów i Nalewek w Grudziądzu

Jarmark Św. Mikołaja

w Grudziądzu

Jarmark Świąteczny

w Gdyni

Jarmark
Morski

w Gdyni